600 zł dla firm w Idea Bank

 

Jakiś czas temu ruszyła ponownie promocja dla firm „Premiowanie za bankowanie”. Jest to akcja gdzie za aktywne korzystanie z konta otrzymujesz premię w wysokości 50 zł  miesięcznie przez okres 12 miesięcy, co daje nam 600zł ! Do promocji mogą przystąpić nowi klienci banku ale również co jest bardzo istotne osoby będące już klientami Idea Banku po spełnieniu kilku warunków.

Przejdź do Idea Bank i zgarnij 600 zł !

Nowi klienci banku

Dla osób nowych sprawa jest prosta. Zakładasz konto z linku TUTAJ Spełniasz warunki opisane poniżej i przez 12 miesięcy otrzymujesz 50 zł zwrotu na konto. 

Co musisz zrobić aby je dostać ? Ot co:

Proste. Masz do wyboru kilka opcji, ale maksymalna suma wszystkich premii będzie wynosić 50 zł. To jaką drogę ty obierzesz zależy od Ciebie. Najprostszą opcją wydaje mi się, jednorazowa wpłata 1000 zł i zapłata ZUS.

Obecni klienci banku

Osoby, które posiadają konto w Idea Banku ale nie korzystają jeszcze z tej promocji, dodatkowo muszą spełnić kilka warunków. Oto one:

W ciągu ostatnich 3 miesięcy: 

  • nie dostał na swój rachunek żadnego przelewu zewnętrznego, np w wpłatomacie lub
  • nie wykonał transakcji kartą na łączną kwotę min. 400 zł
  • nie wykonał przelewu do ZUS  lub US
  • nie wykonał przelewu na łączną kwotę min. 1000 zł
  • nie był uczestnikiem wcześniejszych promocji „Premiowanie za bankowanie”

Premia będzie wypłacana Uczestnikowi w  formie przelewu na Rachunek Uczestnika do 10. Dnia Roboczego miesiąca następującego po miesiącu, za który należna jest Premia”

Przejdź do Idea Bank i zgarnij 600 zł !

Konto Firma To Ja

  • 0 zł za prowadzenie konta
  • 0 zł za kartę, jeżeli wykonasz transakcje na łączną kwotę 400 zł lub dokonasz wpłaty na konto w wysokości 1000zł (co od razu pomaga uzyskać część premii za bankowanie, a dokładnie 20 zł), jeżeli tych warunków nie spełnisz opłata za kartę będzie wynosić 4,99 zł

 

Regulamin promocji

Tabela Opłat i Prowizji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *